Sport Fishing Professional PL

Sport Fishing Professional PL

Sport Fishing Professional to gra sportowa, w której zajmujemy się połowem ryb. Za przygotowanie tej produkcji odpowiada niemieckie studio deweloperskie Radon Labs, znane za sprawą zbliżonej tematycznie gry Sport Shooting Professional.

Więcej szczegółów


19,90 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Sport Fishing Professional to gra sportowa, w której zajmujemy się połowem ryb. Za przygotowanie tej produkcji odpowiada niemieckie studio deweloperskie Radon Labs, znane za sprawą zbliżonej tematycznie gry Sport Shooting Professional. Do naszej dyspozycji oddano siedem zróżnicowanych i rozległych lokacji, które w zależności od osobistych preferencji możemy przemierzać o własnych siłach, szukając najlepszego miejsca do wędkowania przy brzegu, bądź też skorzystać ze specjalnej łodzi. Na liście dostępnych obszarów dominują akweny wodne położone w malowniczych zakątkach naszego globu. Ciekawostką jest możliwość łowienia ryb w przeręblach i poruszania się po zamarzniętym jeziorze.