Volleyball 04 Ateny PL

Volleyball 04 Ateny PL

Volleyball .04 jest wirtualną symulacją gry w siatkówkę, za której przygotowanie odpowiada stosunkowo mało znany zespół developerski Yes 10 Style. Faktyczna rywalizacja odbywa się wyłącznie w trybie multiplayer, poprzez sieć lokalną (LAN) lub Internet. Zmagania siatkarzy na hali cechuje spory realizm - autorzy opisywanej produkcji zastosowali przy produkcji technikę motion-capture...

Więcej szczegółów


19,90 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Volleyball .04 jest wirtualną symulacją gry w siatkówkę, za której przygotowanie odpowiada stosunkowo mało znany zespół developerski Yes 10 Style. Faktyczna rywalizacja odbywa się wyłącznie w trybie multiplayer, poprzez sieć lokalną (LAN) lub Internet. Zmagania siatkarzy na hali cechuje spory realizm - autorzy opisywanej produkcji zastosowali przy produkcji technikę motion-capture, dzięki której zawodnicy i sędziowie poruszają się tak, jak ich prawdziwi odpowiednicy. Podczas spotkania wybieramy rozmaite warianty taktyczne (możemy także stworzyć ponad 100 własnych zagrań), decydujemy się na liczbę siatkarzy stojących w bloku, korzystamy z mocnej zagrywki, stosujemy „kiwkę”, etc. - wszystko odbywa się w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. Nie zapomniano również o atmosferze, jaka towarzyszy meczom siatkówki w rzeczywistości - kibice zgromadzeni na wirtualnych halach żywiołowo reagują na nasze poczynania i dopingiem starają się zagrzać graczy do walki. Obrazu całości dopełnia ciekawa ścieżka dźwiękowa programu, oddająca klimat towarzyszący rozgrywce.