Cycling Manager 4 PL

Cycling Manager 4 PL

Cycling Manager 4 to czwarta z kolei odsłona jedynego w swoim rodzaju managera kolarstwa, sportu, cieszącego się nieustannie rosnącą popularnością. Zadaniem gracza, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach owej produkcji, jest opieka i organizacja (w tym szczególnie dbanie o sprawy finansowe, odpowiednią strategię i samych kolarzy, etc.) jednej z wielu drużyn kolarskich...

Więcej szczegółów


17,90 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Cycling Manager 4 to czwarta z kolei odsłona jedynego w swoim rodzaju managera kolarstwa, sportu, cieszącego się nieustannie rosnącą popularnością. Zadaniem gracza, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach owej produkcji, jest opieka i organizacja (w tym szczególnie dbanie o sprawy finansowe, odpowiednią strategię i samych kolarzy, etc.) jednej z wielu drużyn kolarskich dostępnych w obszernej bazie danych (m.in. Lotto Domo, Alessio Bianchi). Nowa odsłona omawianej pozycji stoi pod znakiem ciągłych zmian i ulepszeń. Programiści główny nacisk położyli na inteligencję komputerowego przeciwnika – m.in. rywale częściej atakują w trakcie wyścigu i nierzadko podejmują próby ucieczki. Kolejną innowacją są tzw. szczyty formy kolarzy, które pozwolą na optymalne przygotowanie grupy pod kątem poszczególnych wyścigów. Ważnym elementem jest także czas oraz miejsce rozgrywania wyścigów – w zależności od terenu i pogody wyniki grupy są wysoce zróżnicowane.