Summer Athletics PL

Summer Athletics PL

Summer Athletics to gra sportowa, umożliwiająca nam znalezienie się pośród rzeszy wirtualnych zawodników, startujących w letnich Igrzyskach Olimpijskich. Za produkcję odpowiada studio 49Games, które dotychczas przodowało w tworzeniu gier o sportach zimowych. Wydaniem tytułu zajęła się ekipa z Hamburgu – dtp entertainment.

Więcej szczegółów


14,90 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Summer Athletics to gra sportowa, umożliwiająca nam znalezienie się pośród rzeszy wirtualnych zawodników, startujących w letnich Igrzyskach Olimpijskich. Za produkcję odpowiada studio 49Games, które dotychczas przodowało w tworzeniu gier o sportach zimowych. Wydaniem tytułu zajęła się ekipa z Hamburgu – dtp entertainment. Gra oferuje w sumie 25 dyscyplin sportowych, a wśród nich są takie jak pływanie, rzut młotem oraz oszczepem, bieg ze skokami przez płotki, łucznictwo, kolarstwo czy skok o tyczce. Summer Athletics udostępnia tryby Arcade oraz Realistic, w których skupiamy się na osiąganiu jak najlepszych rezultatów wybranym podopiecznym. Dzięki zaimplementowanemu narzędziu edytora postaci możemy wpierw wykreować wygląd sportowca, którego później zdecydujemy się poprowadzić ku zdobyciu jak największej ilości medali. Oprócz tego dostajemy do dyspozycji cztery tryby trudności dla trybu jednoosobowego, a także opcję multiplayer pozwalającą na wspólne uczestniczenie w konkurencjach sportowych wielu graczom jednocześnie.