Sports Champions PL

Sports Champions PL

Sports Champions to zręcznościowa gra sportowa przeznaczona wyłącznie na konsolę Sony PlayStation 3. Gracz uczestniczy w zawodach w sześciu dyscyplinach sportowych do wyboru: Archery (łucznictwo), Disc Golf (rzucanie specjalnym dyskiem do kosza), Beach Volleyball (siatkówka plażowa), Table Tennis (tenis stołowy), Gladiator Duel i Bocce.

Więcej szczegółów


19,00 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Sports Champions to zręcznościowa gra sportowa przeznaczona wyłącznie na konsolę Sony PlayStation 3. Gracz uczestniczy w zawodach w sześciu dyscyplinach sportowych do wyboru: Archery (łucznictwo), Disc Golf (rzucanie specjalnym dyskiem do kosza), Beach Volleyball (siatkówka plażowa), Table Tennis (tenis stołowy), Gladiator Duel (dwaj zawodniczy walczą ze sobą wykorzystując miecz i tarczę) i Bocce (rzucanie kulą do określonego celu).

Oprócz tego gracz wybiera sportowca, którego postacią będzie kierował. W tym celu ma do wyboru osiemnastu zawodników o różnych cechach i osobowości. Rozgrywka polega na wykonywaniu odpowiednich ruchów, które za pomocą kontrolera PlayStation Move zostają odwzorowane na ekranie. W niektórych konkurencjach można używać dwóch kontrolerów jednocześnie. Zabawa może odbywać się w trzech trybach: Champion's Cup (puchar mistrzów), Free Play (gra swobodna) i Challenge Mode (tryb wyzwań na czas). Z myślą o początkujących graczach produkt wyposażono w samouczki pozwalające na zapoznanie się z zasadami każdej dyscypliny. Produkt posiada możliwość rozgrywki wieloosobowej dla maksymalnie czterech graczy.